Wypróbuj dietę za darmo!

Nie musisz płacić za dietę aby przekonać się jak wygląda i na czym polega. Zgłoś się wypełniając ankietę po darmowy przykład diety jednodniowej, która zostanie napisana indywidualnie do Twoich potrzeb.

Indywidualna Ankieta

Dietę przygotuję dla Ciebie w oparciu o ankietę, którą otrzymasz do wypełnienia. Dzięki temu plan będzie idealnie dobrany do Twojego zapotrzebowania.

Przygotowanie Planu

W ciągu 48 godzin otrzymasz gotową dietę jednodniową z przykładami posiłków, deserów a także gotowymi przepisami jak je przyrządzić! 

Odbierz i Stosuj!

Plan, który dla Ciebie przygotuję otrzymasz zupełnie za darmo abyś mogła przekonać się jak wyglądają moje diety. Za nic nie płacisz.

Produkty w diecie...

Przy wypełnianiu ankiety to Ty decydujesz jakich produktów nie chcesz w planie. 

Produkty, z których tworzę posiłki w diecie są tanie i łatwo dostępne w każdym sklepie. Przepisy nie są wyszukane ( chyba, że takie zechcesz ). Same posiłki są proste i szybkie w przygotowaniu.

Dieta ma przede wszystkim uczyć nas zdrowych nawyków żywieniowych oraz jak jeść to co mamy na codzień w domu z zachowaniem zdrowych zasad żywienia.

Efekty podopiecznych

Wynik stosowania moich diet

Ewa -22kg w 5 miesięcy

Ania - 6.5 kg w miesiąc

Iza - 18kg w 3 miesiące

Marcin - 25kg w 5 miesięcy

Asia - poprawa sylwetki

Natalia efekt po miesiącu

WYPÓBUJ PLAN ZA DARMO

Nic nie ryzykujesz a możesz zyskać wiele

Liczaba odchudzonych

Osób

Procent zadowolonych

Osób

Do pierwszych efektów

DNI

Masz pytania?

Przedstawiam najczęściej zadawane pytania

Ile będzie mnie to kosztować?

Za nic nie będziesz płacić. Oferta jest zupełnie bezpłatna. Wystarczy wypełnić ankietę na swój temat opisać swój cel i otrzymasz plan diety jednodniowej całkowicie za darmo.

Czy do czegoś się zobowiązuje?

Nie zobowiazujesz się do niczego. Możesz zgłosić sie po darmową diete i jej nie odebrać. Nie musisz jej również stosować. 

W jaki sposób otrzymam dietę?

Go towy plan dietetyczny napisany specjalnei dla Ciebie otrzymasz w formie pliku pdf na swoją skrzynkę email. Diete możesz sobie z łatwością wydrukować.

Chcę poczuć się lepiej we własnym ciele

Metamorfozy ostatniego miesiąca

Każdy dzień zbliża nas do celu

Agnieszka

Agnieszka

Naszym celem było pozbycie się nadmiaru wody i tłuszczu z organizmu a na to miejsce zbudowanie mięśni pośladków oraz wysmuklenie ud.

Dominika

Dominika

Pozbyliśmy się brzucha po ciąży a nawet udało nam się zbudować piękne mięśnie i zarysy.

Basia

Basia

Pozbyliśmy się dużej ilosci nadmiernych kilogramów a efekty widać gołym okiem. Oczywiście to nei koniec i walczymy dalej. 🙂

Ewa

Ewa

-22kg w 5 miesięcy

Adama znam osobiście i słyszałam o skuteczności jego diet dlatego nie bałam się zaryzykować. Opłacało się ogromnie! polecam każdemu

Natalia

Natalia

Poprawa sylwetki

Napisałam do Adama z polecenia koleżanki, która byłą bardzo zadowolona. Otrzymałąm świetnie przygotowany plan dzięki któremu szybko udało mi się poprawić sylwetkę.

Ania

-18kg w 4 miesiace

Pierwszy raz otrzymałam tak dobrze dopasowaną dietę oraz stały kontakt z opiekunem. Adam odpisuje mi na każdą wiadomość.  

Asia

Poprawa sylwetki

Z Adamem współpracuję od 2 miesięcy i schudłam już 9kg. Co najważniejsze powoli uczę się zdrowych nawyków dzięki czemu wiem że waga nigdy nie wróci